Domov Podujatia - nudavmeste.sk Zdravý postoj – dogfitness workshop pre chovateľov a vystavovateľov – Košice

Miesto

Jakobyho 1684/1
Jakobyho 1684/1, 040 01 Košice, Slovensko
QR kód

Dátum

26. 05. 2024

Čas

8:00 - 11:00

Zdravý postoj – dogfitness workshop pre chovateľov a vystavovateľov – Košice

Udalosť: https://facebook.com/events/s/zdravy-postoj-dogfitness-works/934786391622399/

DÁTUM a ČAS: 26.5.2024 od 8:00 (cca do 13:00)

MIESTO: Psia kaviareň Hafpark, Jakobyho 1 , Košice

PRIHLÁŠKA: https://forms.gle/e62myPuyFy65Tn1Y6

Poznáte ten pocit, keď nastavíte psa do dobrého postoja a práve keď sa díva rozhodca, alebo už-už idete urobiť dokonalý záber na plagát, vždy tou jednou nohou prešľapne a vy môžete začať odznova? Ani vás nebaví neustále strácať čas opravovaním postoja vášho psa na výstave? Chcete zlepšiť výdrž vo výstavnom postoji?
Tento workshop je určený nielen na vylepšenie celkového vzhľadu a predvedenia vášho psa na výstavách, ale aj ako zabezpečenie jeho zdravého držania tela. Vďaka nášmu cvičeniu spevníte posturálne svaly vášho psa a zároveň mu spríjemníte samotný výstavný tréning a posilníte váš vzájomný vzťah novou spoločnou aktivitou, ktorú si váš pes zamiluje.
S nami cvičíte hravo a zdravo!

Čo nás čaká?

Teoretická časť:
Spoločne nazrieme do anatómie zdravého korektného postoja požadovaného v chove a na výstavách, zdôrazňujúc jeho význam pre zdravie vášho psa a jeho ďalšie pôsobenie v chove. Analyzujeme najčastejšie problémy s držaním tela, pozrieme sa na aj na najčastejšie sa vyskytujúce komentáre rozhodcov vo výstavných posudkoch a naučíme sa rozoznávať tieto problémy u psov.
Následne si predstavíme princípy zdravého cvičenia a jednoduchý základný fitness program pre pevný chrbát a dosiahnutie samostatného korektného postoja.

Praktická časť:
Skĺbili sme roky praxe z vedenia výstavných tréningov, poznatkami z chovateľského prostredia so znalosťami z anatómie a prepojili to do cvičenia dogfitness.
Špeciálne pre tento workshop sme navrhli sériu zdravých cvikov, ktoré sa nám neustále osvedčujú v praxi u našich klientov. Cieľom tohto fitness programu je zdokonaliť zdravý korektný postoj a najmä samostatné celkové držanie tela bez neustáleho naprávania handlerom.
V praktickej časti prebehne interaktívne učenie, počas ktorého si spoločne s vašimi psami odcvičíme navrhnutý program a vy získate personalizovanú odbornú spätnú väzbu od trénera.

Čo si priniesť?

Klietku alebo petbox pre psa, kde bude môcť odpočívať; veľké množstvo malých makkých pamlskov, misku na vodu, stolička, pohodlné oblečenie

Ďalšie informácie:
Workshop sa koná v psej kaviarni Hafpark. Kaviareň bude počas workshopu otvorená a bude možné objednať si rôzne občerstvenie pre seba aj psíka. Parkovanie je v okolí kaviarne.

Workshopom vás bude sprevádzať Bc. Ľubka Barassóová, CPCFT, majiteľka Dog Balance Studio, prvá medzinárodne certifikovaná dogfitness trénerka na Slovensku. Dogfitness trénuje s klientmi individuálne aj online, vedie skupinové kurzy, taktiež je trénerkou psích športov v Psej univerzite. Niekoľko rokov pracovala na výstavách a zároveň vedie výstavné tréningy. Chová austrálskych ovčiakov. Absolvovala množstvo zahraničných kurzov zameraných na starostlivosť o pohybový aparát psov u rôznych trénerov, fyzioterapeutov a veterinárov, spolupracuje aj s veterinárnou nemocnicou Anima v Žiline, kde pracuje aj s ortopedickými a neurologickými pacientmi.

Max. počet cvičiacich tímov: 8 (min. 5)
Kapacita divákov: 8

Cena cvičiaci tím: 65€
Cena divák: 35€

PRIHLÁŠKA: https://forms.gle/e62myPuyFy65Tn1Y6

Tento seminár je vhodný len pre psov bez zdravotných obmedzení.
V prípade, že má váš psík zdravotný problém, odporúčame vám skôr individuálnu konzultáciu a vyhotovenie cvičebného plánu na mieru.

Prihláška je platná až po zaplatení štartovného na účet
SK83 1100 0000 0026 1040 5004.
– Štartovný poplatok je potrebné uhradiť najneskôr 10.5.2024.
Do poznámku uveďte vaše meno + seminár.

V prípade, ak sa prihlásený cvičiaci tím nemôže zúčastniť, je potrebné za seba nájsť náhradu, inak je štartovné nevratné.

V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte telefonicky 0904 620 726 alebo cez Facebook – Dog Balance Studio.

 • 00

  dni

 • 00

  hodiny

 • 00

  minút

 • 00

  sekúnd